LEMTECH Konsulting - finansowe decyzje strategiczne


D
ORADZTWO DLA PRZEDSIĘBIORSTW

 

FINANSOWE DECYZJE STRATEGICZNE

Na każdym etapie rozwoju spółka musi podejmować decyzje strategiczne mające wieloletnie konsekwencje finansowe. Do takich można zaliczyć decyzje dotyczące kluczowych inwestycji, wprowadzenia na rynek nowego produktu, wejścia w zupełnie nowy segment, wycofania się z oferowania pewnego rodzaju produktu, docelowej struktury kapitału, rozważenia nabycia udziałów bądź całych przedsiębiorstw czy też połączenia spółki z innym podmiotem.

Decyzje strategiczne przesądzają o dalszych losach przedsiębiorstwa. Często wiążą się z poniesieniem dużych nakładów i ryzykiem niepowodzenia. To od nich zależy, czy firmę czeka okres dobrej prosperity, czy też ustawicznego borykania się z bieżącymi problemami finansowymi. Proces podejmowania decyzji strategicznych nie jest akurat tym procesem, na którym szczególnie warto czynić oszczędności czasu i energii.

Oferujemy pomoc przy podejmowaniu długoterminowych decyzji strategicznych. Mogą one pozwolić przedsiębiorstwu umocnić się na rynku, poprawić rentowność działalności i wyraźnie podwyższyć wartość przedsiębiorstwa.

 
 
 
 
Untitled Document
© 2010 LEMTECH Konsulting sp. z o.o. : home : o firmie : oferta : projekty : news : praca : kontakt . . Zdjęcia: Stock.XCHNG, FreePhotos.net :