LEMTECH Konsulting - pozyskiwanie środków z funduszy pomocowych


D
ORADZTWO DLA PRZEDSIĘBIORSTW

 

POZYSKIWANIE ŚRODKÓW Z FUNDUSZY POMOCOWYCH

Pomagamy przedsiębiorstwom pozyskać środki na inwestycje z funduszy pomocowych kompleksowo lub tylko przy wybranych elementach procesu ich pozyskiwania.

Proponujemy wspólne przeanalizowanie planów inwestycyjnych spółki pod kątem potencjalnych możliwości dofinansowania projektów przez różne fundusze pomocowe. Sugerujemy już na etapie planowania zapoznać się z warunkami, jakie musi spełnić dana inwestycja, aby mogła stanowić podstawę do ubieganie się o finansowanie.

Mając rozpoznany "rynek" instytucji pomocowych w Europie i poza nią, możemy w miarę możliwości wspólnie dopasować projekty inwestycyjne do wymogów poszczególnych instytucji dotacyjnych tak, aby zwiększyć prawdopodobieństwo pozyskania dotacji. Pomagamy podjąć decyzje, które programy pomocowe będą najbardziej korzystne dla konkretnych inwestycji i przedsiębiorstwa.

Sporządzimy właściwą dokumentację, czyli wniosek i studium wykonalności oraz dodatkowe opracowania i analizy w zależności od wymogów konkretnego donatora. Podczas przygotowania tej dokumentacji współpracujemy zarówno z Klientem jak i z właściwą instytucją pomocową.

Proces pozyskiwania środków na inwestycje nie kończy się z chwilą otrzymania pozytywnej decyzji instytucji zarządzającej funduszem. Procedury związane z rozliczaniem bywają ogólnie niezrozumiałe, dlatego oferujemy naszą pomoc przy rozliczaniu realizowanych inwestycji z instytucją pomocową. 
 
 
 
Untitled Document
© 2010 LEMTECH Konsulting sp. z o.o. : home : o firmie : oferta : projekty : news : praca : kontakt . . Zdjęcia: Stock.XCHNG, FreePhotos.net :