LEMTECH Konsulting - nowoczesność i środowisko


S
ZKOLENIA OTWARTE

warsztaty szkoleniowe
Ocena wniosków o współfinansowanie przedsięwzięć w ramach I Osi Priorytetowej Infrastruktura i Środowisko - szkolenie dla wnioskodawców

Miejsce
LEMTECH Konsulting, ul. Szpitalna 40, Kraków

Termin
brak ustalonego terminu w 2013

Godziny szkoleń
9.30 - 15.00

Uczestnicy
Pracownicy samorządów oraz spółek komunalnych ubiegających się o dofinansowanie projektów w ramach I Osi Priorytetowej PO IiŚ.

Cel
Omówienie kompletu dokumentów aplikacyjnych w ramach I Osi Priorytetowej PO IiŚ w kontekście ich oceny zgodnie z obowiązującymi kryteriami.

Program
1/Kryteria formalne oraz merytoryczne w kontekście oceny przedsięwzięć w ramach I Osi Priorytetowej PO IiŚ, dotyczące w szczególności zakresu części instytucjonalnej, finansowo-ekonomicznej i technicznej podstawowych dokumentów aplikacyjnych (ocena wniosku i studium wykonalności)

2/ Część środowiskowa dokumentów aplikacyjnych w kontekście kryteriów ich oceny
"Natura 2000" w dokumentacji aplikacyjnej
Decyzje środowiskowe w dokumentacji aplikacyjnej

3/ Studium przypadku
Uczestnicy samodzielnie ocenią przykładowy wniosek wraz z załącznikami w oparciu o obowiązujące listy sprawdzające


Opłata
Opłata za 2-dniowe szkolenie wynosi 900 zł netto. Kwota ta obejmuje udział, materiały szkoleniowe, dwa obiady i przerwy kawowe. Uwaga: w przypadku zgłosznia przynajmniej dwóch osób przysługuje 10-proc. zniżka.

UWAGA! Wszystkie nasze szkolenia będą dla Państwa zwolnione z Vat na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 29 lit.c ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54, poz. 535 ze zm.), jeżeli są w co najmniej 70% finansowane ze środków publicznych.

Noclegi
Noclegi nie są wliczone w opłatę szkoleniową. Na życzenie uczestników możemy zarezerwować pokoje w jednym z krakowskich hoteli.

Zgłoszenie
Pobierz kartę zgłoszeniową (Word), wypełnij i odeślij faksem, pocztą bądź e-mailem pod adresem:

LEMTECH Konsulting
ul. Szpitalna 40
31-024 Kraków

tel.: (0 12) 429-40-31, 429-40-39, 429-40-42
fax: (0 12) 429-40-65
e-mail: lemtech@lemtech.pl
internet: www.lemtech.pl

 

PATRONAT MEDIALNY


 
 
 
 
Untitled Document
© 2010 LEMTECH Konsulting sp. z o.o. : home : o firmie : oferta : projekty : news : praca : kontakt . . Zdjęcia: Stock.XCHNG, FreePhotos.net :