LEMTECH Konsulting - Konferencja IWA 2009


C
ENTRUM PRASOWE


:: o firmie
:: komunikaty prasowe
:: LEMTECH w mediach
:: materiały graficzne

Kraków, 2 marca 2009
komunikat prasowy

LEMTECH pracuje nad przygotowaniem krakowskiej Konferencji International Water Association

Z ostatnim dniem lutego zakończył się nabór referatów na przygotowywaną w Krakowie Konferencję IWA "Usuwanie Związków Biogennych ze Ścieków i Wód Poosadowych", która odbędzie się w dniach 6-9 września 2009 w aulach Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
Na stronie Konferencji do ostatnich dni trwał wzmożony ruch. Naukowcy z całego świata zgłaszali swe referaty i postery, by uczestniczyć w Konferencji, która po raz drugi odbedzie się w Krakowie.

Konferencja stanie się okazją do spotkania dla inżynierów i technologów z Polski i zagranicy z czołówką naukowców specjalizujących sie w tematyce budowy wielkich oczyszczalni, oczyszczania ścieków i sanizacji wód, usuwania biogenów. W Konferencji wezmą też udział wystawcy z Polski i zagranicy.

Po raz drugi Lemtech konsulting podejmuje się trudu organizacji tego miedzynarodoweg przedsięwzięcia, w nadziei na to, że tak wielkie forum najwiekszych sław w prosty sposób przyniesie nowinki technologiczne wprost do Polski.

Sponsorem Konferencji jest już po raz drugi firma Bioradex-Holding sp. z o.o.


kontakt:

Agata Jałyńska
LEMTECH Konsulting sp. z o.o.
ul. Szpitalna 40, 31-024 Kraków
tel. (0 12) 429-40-31
e-mail: Agata.Jalynska@lemtech.pl

 
 
 
 
Untitled Document
© 2010 LEMTECH Konsulting sp. z o.o. : home : o firmie : oferta : projekty : news : praca : kontakt . . Zdjęcia: Stock.XCHNG, FreePhotos.net :