LEMTECH Konsulting - metodyka szkoleń


M
ETODYKA

Zajęcia prowadzone są metodami aktywizującymi (zajęcia warsztatowe, ćwiczenia zespołowe, studia przypadku, dyskusje kierowane, burze mózgów itp.), dzięki temu grupa staje się dynamiczna oraz aktywna, a poszczególne partie materiału są szybko przyswajane przez uczestników. Najważniejszym celem tak skonstruowanych warsztatów jest zdobycie przez ich uczestników nowych, praktycznych umiejętności, dlatego grupa często musi wykonywać samodzielnie powierzone jej zadanie, odnoszące się bezpośrednio do problemów poruszanych podczas zajęć.

Nasi trenerzy starają się prowadzić zajęcia z pełnym poszanowaniem osobowości uczestników, dlatego podczas naszych szkoleń panuje przyjazna atmosfera, a osoby biorące w nich udział nie czują żadnych oporów przed zadawaniem pytań oraz dzieleniem się swoimi wątpliwościami. Uczestnicy szkoleń są zachęcani do zastosowywania omawianych rozwiązań w swojej codziennej pracy.

Stałym punktem opracowywanych przez nas programów są także miniwykłady z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych, będące elementem wprowadzenia w omawiane zagadnienia. Trenerzy są specjalistami w swojej dziedzinie o wieloletnim doświadczeniu. Natomiast materiały szkoleniowe są tak opracowywane (często w formie podręczników), aby uczestnicy szkoleń mogli powracać do nich jak do wartościowego źródła informacji na dany temat jeszcze długo po zakończeniu zajęć.

 
 
 
 
Untitled Document
© 2010 LEMTECH Konsulting sp. z o.o. : home : o firmie : oferta : projekty : news : praca : kontakt . . Zdjęcia: Stock.XCHNG, FreePhotos.net :